5 Cevap
  • 0
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

name Punditsdkoslkdosdkoskdo

Haftada 125 mg testosteron almak

Merhabalar Hocam haftada 125 mg Gibi düşük dozda testosteron alınırsa yinede vücut kendi üretimini kapatıp lh fsh o sifirlarmi? Birde bu kadar Testosteron alınırsa ortama total testosteron değeri testte ne kadar çıkar şimdiden çok teşekkür ederim.

 

 

 

bence haftada 125 mg testosteron çok çok düşük kalıyor.Vücudun zaten havadan 42 mg haftada testosteron üretiyor..vücudun zaten kendi kendine ürettiği testosteron seviyesine çok yakın bi sayı bu sadece 50-100 mg için steroid vurmaya gerek var mı kesinlikle yok. Steroide düşük dozlarla başlamak yanlış ancak deka ve tren gibi ağır ilaçlar bölünmesi lazım gireceksen 500 mg gibi sayılarla gir derim. Ayrıca vücuduna suni yoldan çok düşük bir rakam testosteron alsan bile hormonal seviyen bozulur ne olursa olsun pct yaptırmalısın.

  • 0

Pct ye gerek yok kısmı olamaz herkesin genetiği ve tepkileri bir olmuyor. BELKİ lh ve FSH ı kapatmaz ama yine de düşürebilir. Ters bir durum söz konusu olmadığı sürece bu dozda onlu testo için pct seni uğraştırmayacaktır

  • 0

peptid türkiye forum da konusunu açın orada tartışmaya devam edelim merak ettiklerinizi.

  • 0

Cok sağolun hocam peki TRT yapanlar genel olarak minimum kaç mg kullanıyorlar ve ne kadar süre kullaniyorlar

  • 0
    • Siz tam olarak derdinizi anlatın o şekilde yardımcı olmaya çalışırım ben.

Merhaba; ne kadar çıkacağını kestirmek zor çünkü total testosteron seviyenize bağlı bu durum ilahi genetiğiniz de düşük bir oran söz konusu ise minicik bir fark dahi olmayabilir. Ayrıca insan vücudu 50 ila 100 arasında haftalık testosteron üretimi yapıyor zaten bu aranın 1 katı bile büyüklüğünde olmayan oranı vücudunuza almanın mantığını ben çözemedim.

Başarılar.

  • 0
    • Hocam bir yerde okumuştum bu miktarlarda testosteron kullananlarin pct ye gerek kalmadan kullanıp kesebileceğini okumuştum o yüzden sordum ben bir konu açmıştım burda kurden çıkıp askere gitmiştim pct yarım kalınca ereksiyon olsada sertlik tam olup boyutuna tam ulasmiyordu bende ufak miktarda testosteron alıp daha yüksek tutarım diye düşünmüştüm bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim test yapma şansım yok ama şuan burda