Destek verilen tüm konular hakkında bilgi almak ve iletişim kurmak için sol alt köşedeki WhatsApp ikonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz...
  • 3
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

name Punditsdkoslkdosdkoskdo

İlk tren küründe dikkat edilmesi gerekenler

İlk kez trenbolone kullananlar için kür içi ve kür sonu dikkat edilmesi gereken şeyler nelerdir bu kürden minimum yan etki ve zararla nasıl çıkılır ?

Selamlar; ilk kez tren. kullanacaksanız 10 kere düşünüp 1 kere hareket edin nor19 grubu ürünlerin en etkili ferdidir kendisi aynı zamanda yan etkileride kendini çokça hissettirir. Ben profesyonel bir sporcu olarak 10 küsür yıllık deneyimime rağmen tren kullanmayı sorgulayan biriyim sonucçlarına bakacak olursak Yunan heykeli gibi çıakrsınız doğru ürünlerle ama yan etkileri de gerçek bir tren kişiyi hastane koridorlarında dolaştıracak kadar yan etkilere sahip olabiliyor en çarpık özelliği de paronoya yaptırması sporcuya ve çok gergin olmanız tren kullandığınız tüm dönemlerde. Özellikle sinir kat sayısı yüksek biriyseniz çok dikkatli olmanızda fayda var. O yüzden ilk deneyimi olanlara tren tavsiye etmiyorum illede kullanacaksa çok düşük dozlar ile ürünü tanımalı o şekilde bu yola çıkmalı. Aslında avrupa tren denen ürünü 1 yıl yani 365 gün kesmeden kullanıyor araya minik (es) ler vererek... Misal 1-16 hafta tren araya 5 hafta ara tekrar 1-16 tren gibi yılı bitiriyorlar. Kürde cabaser kullanımını iyi tayin etmeniz gerekiyor gerisi sizin ürünü nasıl kullanacağınıza bağlı genetiğinizin daha doğrusu.

Başarılar..

  • 0

İlk kürlerde trenbolon olmamasına dikkat edilmeli...Trenbolon kullanilacak seviyelerdeysek, kisa ester ve düşük dozlarla max. 8 hafta olacak kürler yapmalıyız. Vucudumuzun verdigi tepkilere göre, yan etkileri tasiyabildigimiz seviyelere kadar yavas yavaş nominal doza cikabiliriz.

Koruyucu anlaminda tam anlamiyla bir sey yoksa da, zarari azaltici suplement ve bitki standardize extreleri kullanabiliriz.Mesela milk thistle, silmarin, omega 3, isırgan otu cayı, taurine, glutamin, Q10, alpha lipoik asit, asetilsistein vb. geniş bir yelpazede destek amaçlı maddeler vardir.

Kisisel deneyimime göre testosteron dozuyla trenbolon dozu 1/1 veya 1/2 oranlarinda yan etki biraz daha yumusak hissedilebiliyor.Bunun östrojen/ progesteron rekabetinden oldugunu düşünüyorum. Kisisel deneyimler herkeste aynı olmayabilir...

 

  • 1