2 Cevap

Uzun Kürden Naturele Dönüş

Görüntüleme 236
 • 0
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

name Punditsdkoslkdosdkoskdo

Uzun Kürden Naturele Dönüş

Merhabalar hocam. Risk ne kadar yüksek ise sonuç okadar tatmin edici oluyor. Madem bu işi yapacağız en verimli şekilde yapmalıyız diye düşünüyorum. Dolayısıyle uzun ve ağır bir program yapmak düşüncesindeyim.Fakat her ne kadar aldığımız verimi düşünsekte bir yandan da sağlık durumu ve geri dönüş durumu soru işareti oluyor.Birçok farklı yerli yabancı fikir okudum,dinledim.Sizin de tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.

1-10 Testosteron Ent

1-10 Deca

1-4 Anapolon & 1-5 Dianabol

10-14 Trt Doz Testosteron

14-24 Testosteron Ent

14-24 Trenbolone Ent

24-28 Trt Doz Testosteron

(Form durumuna göre ilaç eklenip çıkarılabilir, beslenme form durumuna göre değişebilir)

Böyle bir programda malum süre uzun yanı sıra vücudu yoran ve baskılayan anabolizanlar var.Verimi çok yüksek şekilde alacağımı düşünüyorum.Aynı şekilde vücudumu da o denli yoracağım bi yandan.Sormak istediğim şu,bu döngü sonrası naturele dönüşte kendimi fiziksel ve psikolojik olarak toparlamamda bir problem olur mu?Uzun süre sıkıntı yaşar mıyım? En önemlisi yaşayacağım sorunlar aldığım verime değer mi? (Kontrollü ve bilinçli olursam bence değer.) Burak Hocam sizin değerlendirmeniz ve yorumunuz nedir? Kür programım hakkında ne düşünüyorsunuz?

Teşekkür ederim.

 

10-14 aynı dozu uzat demişsiniz sadece testosteron u değil mi hocam? Birde pregnyl hakkında ki düşüncelerinizi biliyorum fakat kür sonunda testisler için ve geri dönüşü kolaylaştırmak adına kür içinde tavsiye ediliyor bazıları tarafından. Kürde olmasa bile bu 10-14 haftalarındaki köprü döneminde hem anabolizanı düşürdüğümüz hem de vücudu dinlendirmeye geçtiğimiz bir dönemde pregnyl kullanılması nasıl olur? Hem kürü baltalamamış oluruz hem de dinlenme döneminde testis atrofisini önleyip ikinci patlamaya ve sonrasına hazırlamış oluruz? Bu arada risksiz hayat sıkıcı hayattır bence hocam :) saygılar.

 • 0
  • Sadece testosteron evet :) Yazdıklarının gerisini okumadım benim sistemime ters bir durum çünkü koşan adama çelme takıp tekrar koş demek kadar mantıksız :) Başarıalar.

Merhaba;

 1. Testo uygundur
 2. Uygundur
 3. Anapolon
 4. 10-14 unut 10-14 kesme uzat aynı dozu
 5. uygundur
 6. uygundur

Hiç bir problem olmaz total testo pct sonrası 1,2 ay sıkıştırır sonra normale döner hayatın. Verimlerin hepsi geçici bu sektörde malesef ki :) O yüzden kararı siz vereceksiniz kazandığınız her şey aldığınız tüm riskler en ufak hastalık vb durumda sıfıra dönecektir ama böyle bir risk var diye hayattaki sürprizleri de kaçırmamak lazım diye düşünüyorum. 

Başarılar.

 • 0