2 Cevap

Haftasonu yasakları.

Görüntüleme 97
  • 1
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

name Punditsdkoslkdosdkoskdo

Haftasonu yasakları.

Merhabalar, sorum şu şekilde ;

Dün açıklanan haftasonu yasakları ile artık 5 gün salona gidebileceğiz. Önceden 6 gün pull-push-legs planını uyguluyordum yakasık 2 senedir programı hiç değiştirmemiştim, çünkü sürekli verim aldım. 

Şimdi 5 günlük bir sisteme geçmem gerekiyor ama bir türlü nasıl çalışacağıma karar veremedim. Her zaman en üst düzeyde antrenman prensibini kabullenmişimdir. Bu 5 günü en iyi en sık nasıl değerlendirebilirim? Upper - lower düşünüyorum fakat göğüs ve sırt aynı gün olmasını çok istemiyorum. Bana yardımcı olur musunuz? 

Merhabalar;

Açıkçası hazır paket programlar hakkında bir öneri vermek durumunda olmamakla birlikte, belki hafta içi leg gününü iptal edebilirsiniz. (pull-push-leg programında) Sadece dinlenme öncesi son gün leg çalışabilirsiniz, 5 güne uyarlamak için.Veya size uygun çift bölge programı hazırlayabilirsiniz.

Gögüsle omuzu veya tricepsi çalışmak mümkün.Verim açısından kişisel olarak uyarlanabilir, burada temel kriter itme, çekme ve bağlantılı kasları bilerek çalışmak.

Bu yasaklamalar sürecinde eldeki imkanlar doğrultusunda bir şeyler yapmak durumundayız maalesef.Umarım kısa sürede normalleşir ülkemiz.

Bol sporlu günler

  • 1