1 Cevap

Halotestin

Görüntüleme 56
  • 0
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

name Punditsdkoslkdosdkoskdo

Halotestin

Merhaba hocam halotestin hakkında internette bir cok makale okudum ama bir çoğu İngilizceden çevrilip atıldığı için yanlış yazımlar var. Ben internetten pek bir şey anlamadım fakat tam görevi nedir ? Kimisi cok ciddi miktarda yağ yakınını artırdığını hatta tiroid ilaçlarından daha etkili olduğunu söylemiş kimisi hic kütle vermez ama güç verir demiş her makalede birbirinden çelişen yazılar var. Soruyorum: 

 

Adele kazandırmaz mı? 
Yağ yakımı gerçekten dedikleri kadar ciddi şekilde mi ?
guc sağlar mi ? 
 
sizin de bu ilaçla ilgili sorularım hariç  fikirlerinizi ve tecrübelerinizi anlatırsanız cok mutlu olurum hocam teşekkür ederim ☺️

Merhaba; yazdığınız seçenekler içinde en baskın şekilde ürünün size sunduğu '' MAKSİMAL GÜÇ ARTIŞI '' bu ilaç biraz çağpın gerisinde kaldı toksit etkilerinden dolayı yanbi fiat/şahin gibi düşünün günümüz arabası olan bugatti/veyron'u düşünelim birde. Günümüzün bugattisi '' AQUATEST '' artık bu kullanılıyor. Dediğim gibi genelde güç ve dayanıklılık adına çokça tercih edilen bir ilaç ben fitness için mantıklı bulmuyorum pek. Vücut çok kolay ve çabuk alışıyor ilaca ve aldığınızda sadece o günkü antrenmanı kurtarıyorsunuz öyle düşünün. Kolay gelsin.

  • 0