• 1
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

name Punditsdkoslkdosdkoskdo

Steroid bitişi sonrası kayıp ne kadar olur

Diyelim ki uzun bir kür geçmişi yada 2-3 yada üç kür geçmişi kişi istediği seviyeye geldi ve artik bunu böylece tutup kalmak istiyor genellemede çoğu youtube meşuru hoca yok tamamen hepsi bıraktığınız da en fazla 6 ay icin de gidecek tamamen eski halinize yada daha kötü hale geleceksiniz demekte bunun yerine sizin gibi bilgili hocalarıma sorumdur gereken PCT ve antreman yöntemi beslenme devam eettiği sürece kayıplari en aza indirmek mümkün mu takviye ne ile olmali sağlıklı şekilde kasi ve kalıbı koruma için 

Ben teşekkür ederim ama o makale dışında da çok şey yazmıştım burada hatrı sayılır sistemin azizliği galiba mesajım bug oldu görünmedi. Neyse istediğinizi aldıysanız sorun yok demektir. Evet off dönemler kesinlikle peptid ve sarms seçenekleri ile zenginleştirilmeli özellikle sarmslar ve anabolik etki sınıfı yüksek peptidler ile.

Teşekkürler hocam okudum sonuna kadar sıkılmadan makalenizi çok değerli bilgiler teşekkürler peki bu makaleye göre kür olayını tamamen bitirdikten sonra sarms ve peptidle desteklemekte eskiye dönüşe neden olur mu ?

  • 1
    • Tekrar teşekkürler hocam demekki kaderde o bilgiyi almak olmayacakmis olsun bu getirdiğiniz yaptığınız sistemler bile çok güzel çalışmalarınızı hep takip etmekteyim gayet hersey başarılı başarılarınızın devamını dilerim

Merhaba; vallahi 1 sayfa yazı yazmıştım neden öyle oldu anlamadım yazık oldu onca yazdığıma. :)

BU KONUYA GÖZ ATMANIZDA FAYDA VAR <-------

  • 1
    • Teşekkürler hocam okudum sonuna kadar sıkılmadan makalenizi çok değerli bilgiler teşekkürler peki bu makaleye göre kür olayını tamamen bitirdikten sonra sarms ve peptidle desteklemekte eskiye dönüşe neden olur mu ?