2 Cevap

Ventollin tablet

Görüntüleme 303
  • 1
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

name Punditsdkoslkdosdkoskdo

Ventollin tablet

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 senedir spor yapıyorum. Yaklaşık 93 kilodan 74 kiloya düştüm zamanla ancak artık tıkanmış vaziyetteyim. İlk zamana göre hatırı sayılır derecede kas kütlem artmasına rağmen vücut klasik bir skinnyfat durumunda ve bu yağlı görünümden hiç hoşlanmıyorum. İnternette yaptığım araştırmada Ventollin tabletin bu konuda yardımcı olabileceğini okudum ancak detaylı bir bilgi paylaşan kaynak bulamadım. Tam olarak nedir? Ne değildir? İşe yarar mı gerçekten? Nasıl kullanmak gerekir? Bu konularda yardımcı olabilecek, belki deneyimlemiş bir arkadaşım var mıdır acaba?

Merhaba;

Beslenme düzenini oturtmadan yağların gitmesi çok zor.Kalori hesabı ile, kaslarını koruyacak ve yağ oranını düşürecek, gereken beslenme planlaması yapılmalı.

Ventolin ve benzeri diğer maddeler, beta 2 agonisti denilen vucutta bazı dokularda bulunan reseptörleri uyaran ilaçlardır.Bu uyarı neticesinde vucudun sempatik sistemi ağırlık kazanır ve normalden daha fazla kalori harcanmasına (ısı olarak) sebep olur.

Hayvanlarda yapılan çalışmalarda yağ yaktığı ve kas yıkımını engellediği gösterilmiş olmasına rağmen, insanlarda böyle bir çalışma yoktur.

Sporcular genelde piramit yöntemi denilen, düşükten yükseğe küçük artışlar yaparak kullanırlar.Ventolin için 12 mg dan daha fazla artış tehlikelidir.Kalp ve dolaşım sistemine zarar verebilir...

Açıkçası metabolizması yavaş insanlarda zayıflama görülüyorsa da, normal kişilerde değişiklik yaratmaz.

Onun yerine zararı olmayan, tam tersine vucuda faydalı etkileri olan sarmsları kullanabilirsiniz.Özellikle cardarın ve stenabolic etkilidir...

Sağlıklı sporlar.

  • 1