3 Cevap

Kür Planlaması Hk.

Görüntüleme 431
  • 1
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

name Punditsdkoslkdosdkoskdo

Kür Planlaması Hk.

Merhabalar hocalarım, abilerim ve kardeşlerim.Ülkemizde ki kaynak eksikliğini gidermek ve bilgi alışverisi yapmak için bu platformları kurup emek veren herkese teşekkür ediyorum öncelikle. Soruma gelmeden kendimle ilgili kısa bir bilgi vermek istiyorum zira cevaplamanıza yardımcı olacaktır. Ben 22 yasındayım ve 13 yasımdan beri çeşitli takım ve bireysel sporlarda müsabık şekilde yarıştım ve antrene oldum.Yanı sıra 15 yasımdan beri braslarıma yönelik ağırlık çalışmaları ve fitness la iç içeyim.Aynı zamanda spor akademisi mezunuyum. Yani antreman bilgisi,antreman geçmişi, beslenme ve temel anabolikler hakkında bilgi sahibiyim. Pandemi belirsizliğinden sonra uzun ve istikrarlı sürecek bir kür planlaması yapmak istiyorum.Hedefim ise iri estetik ve profesonel bir form tutmak.Boy kilo gibi çok detay bilgi söylememe gerek duymuyorum sadece ilaçların yapısı,kür dizaynı ve çalışma prensibi hakkında bilgi verirseniz kendi programlamamı oluşturacağım.Kür Planım Bu şekilde;

İlk Kür:

1-15 hafta Testo Ent

1-15 hafta Boldenon

1-10 hafta Deca 

1-6 hafta Dianabol

15 hafta sonunda pct yapmadan testoyu 1ml e çekerek 4,5 hafta kadar gidip 2.küre girmeyi planlıyorum.

2.Kür:

1-12 hafta Testo Ent (Prop ve Tren A olmamasının sebebi malesef masraflı olmalarından dolayıdır)

1-8 hafta Tren Ent

Son 6 hafta form durumuna göre masteron ve winstrol eklenebilir.

Ardından PCT ve birkaç ay kadar vücudu dinlendirme.

Beslenme:

İlk kürde yüksek karbonhidrat(abartmadan) yüksek protein ve kaliteli yağ; günde 6 7 öğün kadar beslenilecek. 

İkinci kürde karbonhidrat azaltılacak(yine abartmadan) protein daha da yükseltilecek; günde 3 4 öğün kadar beslenilecek.

Kür içi Mct ve takviyeler alınacak, kararında kardiyo yapılacak, haftada 6 gün kadar antreman yapılacak, 2.kürde kardiyo(özellikle sabah) artacak.

Bu süreç bitiminde dediğim gibi kütleli ve formlu bir fiziğe ulaşmak amacım. Yüzde 10-12 arasında bir yağ oranı ideal.

Cevap ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Merhaba;

Kür planın gayet yerinde bence de.

Sadece kullanacağın ürünlerin dozajlarına dikkat etmen iyi olur.Her markada kalite ve standart doz söz konusu olmadığından emin olduğunuz kaynaklardan temin etmeniz yararınıza olacaktır.

İlk kürlerde deca ve trenbolon gibi 19 nor gurubu steroidleri önermesem de, süreyi ve dozu ayarlandıktan sonra kullanılmaz değiller...

İlk dönemde deca ve boldenon östrojen seviyeni bir hayli düşürecektir, bunun önüne testonun dozunu arttırarak yada danabol gibi bir ilaçla çözüm bulunabilir.Östrojen baskılanmazsa hacim artışı daha belirgin olur.

Arada 4-5 hafta reseptörleri arttırmak için trt dozlarında only testoyla devam etmek çok mantıklı bir karar.Mümkünse 150 mg testoyla sürdürün...

Kürün definasyon kısmında, testo prop+winstrol+oxandrolon (gerekirse + t3) şeklinde bir planlama oluşturulabilir.

Başarılar, kolay gelsin.

  • 1

Cevabınız için teşekkürler hocam.Tren kullanmayı istemem gerçekten hedeflerimin yüksek olmasından kaynaklı.Yan etkilerinin farkındayım fakat alacağım verim için bu etkileri göze alabilirim diye düşünüyorum. Sizin dediğinizi ana kür olarak değil de form korumak ve vücudu dinlendirmek adına yapsam nasıl olur? Şöyle bir yol çizsem ne düşünürsünüz?

1-16 Test Ent

1-16 Boldenon

1-10 Deca

1-5 Anapolon veya Dianabol

2.küre kadar yaklasık 4-6 hafta kadar düşük mg only testo(vücudu dinlendirme amaçlı)

2.kür

1-12 Test Ent

1-8 Tren Ent

Son 6 veya 8 hafta ihtiyaç halinde Masteron,Clenbuterol ve Winstrol

Kürler bittikten sonra ve PCT yaptıktan bir müdded sonra formu korumak ve bir nevi vücudu dinlendirmek adına demiş olduğunuz gibi;

Test P

Oxandrolone

Clenbuterol

Şeklinde..

  • 1

Selamlar Ömer aramıza hoş geldin. Evet planlamalarından bu işi bildiğin en azından araştırdığın belli oluyor. Sana minik bir kaç tavsiyede bulunmak isterim sadece. 1. döne bulk küründe dianabol yerine anapolon tercih edebilirsin toksit etkileriyle doğru mct ile başa çıkarsın hiç korkutmasın o durum seni. İllede dianabol olacaksa veya trinabol veya anapolon 5 haftayı geçirme.. Boldenon kürlerinin min 16 hafta yapılması taraftarıyım ila. 10,12 haftada açılmaya başlıyor zaten genel manada. 2. dönem definasyon adına 10 yıllık da 20 yıllık da tecrüben olsa doğru tren adamı hastanelik eder (mecazi) ruh halinizi alır götürür nor19 grubnu ürünlerin en sertidir o yüzden kullanmadan çok kere düşünün sonuçları efsane olur mu? Evet olur ama yan etkileri çokça fazladır o yüzden düşünün derim o kısmı. Prop clen yohimbe mast belki düşünülebilir. 

Başarılar..

  • 0