1 Cevap

Protein Alımı

Görüntüleme 225
  • 0
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

name Punditsdkoslkdosdkoskdo

Protein Alımı

Hocalarım Doğal Şekilde İlerlrken Yağ Yakımında 96 Kg ( Yağ oranında Birinin Protein AlımıA ne olmalıdır ? ve kilo düşüşünde bu nasıl değişkenlik göstermelidir ? Yani Hocalarım kütle veya yağsız kütle çarpı Kaç Gr Olması Lazım Hocalarım Cevaplarsanız Sevinirim ( Günlük Çift Kardiyo 3 on 1 of Antremanlı.)

Merhaba; İnternette bir çok sitede kalori hesaplama tabloları var.Oradan kilo boy ve yaşam standardına göre ortalama harcadığın kaloriyi bul.Daha sonra zayıflamak istiyorsan 400-500 kalori eksiğini düşünerek alman gereken protein karbonhidrat ve yağ miktarlarını hesapla.Bu alman gereken kaloriyi üç öğüne böl ve her öğündeki gerekli kaloriyi öğren.Proteini kilonun 1.5 katı olarak düşün, kalanı yağ ve karbonhidrata göre dağıt.

Aldığın kalorilerdeki sağlıklı yağ oranı arttıkça ketojenik beslenmeye yaklaşırsın.Karbonhidratı asla sıfırlamamalısın yoksa kas kaybın olur metabolizman yavaşlar.100 gramın altına düşürmemeye çalış...

İdman öncesi hızlı karbonhidrat tüketebilirsin çok fazla yoğun çalışıyorsan eğer.Kardiyoyu aç yapmak her zaman daha iyi yağ yakımına sebep olur, ama handikapı da artan katabolizmadan kasların da nasiplenmesi.

Kaslarını koruyabilecek desteklerle sıkı kardiyolar yapabilirsin... Başarılar.

  • 1