5 Cevap

Kür Ortası Değerleri

Görüntüleme 219
  • 0
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

name Punditsdkoslkdosdkoskdo

Kür Ortası Değerleri

Selam arkadaşlar 17 aydır kür yapmıyordum askere gittim baya yağlandım falan neyse dönüşte spora sonra küre başladım.

5 ekim 2020 tarihinde küre başladım geçen hafta bir baktırayım dedim değerlerime

2 aydır haftalık 300 p 300 testo e 300 masteron (1 ampulde 100 mg testo p,100 mg testo enanthat,100 mg masteron olan testo mass diye bir karışım var)
3 haftadır tren ace haftada 225 mg
5 günde 1 0.25 cabaser
1 haftadır armidex almaya başladım gün aşırı 1 tam (e2 yüksek çıkınca)

e2 ile ilgili neden inhibitör almadın diye soran olabilir onuda cevaplayım göğüste yanma ve kitle olmayınca ilk defa arimidex almadan gideyim dedim ama görüldüğü üzere oda e2'yi patlatmış :))

benim asıl merak ettiğim progestron hormonunun yüksek çıkması bunu normal seviyelere çekmem için ne yapmam lazım ?
ayriyetten sizce arimidex miktarı ne olmalı ve kaç günde referans değerlerine çekerim onu bu iki konuda kafa karışıklığım oluştuğu için yardım istedim.

Ayriyetten haftaya primabolon ve sustanona başlayı düşünüyoryum sustanon yerine enanthat mı yapayım yoksa susto primo daha mı akıllıca.

Estradiol Y 326.9 ng/L 25.8 - 60.7

Progesteron Y 2.12 µg/L 0.2 - 1.4

Total Testosteron Y 123.9 µg/L 2.4 - 9.5 15.49  

Prolaktin D 1.09 µg/L 4.04 - 15.2

T3 hormonunu bir çok şey zamanla baskılayabilir.Tüm metabolizmanın hızını belirleyen tiroidler, çeşitli durumlarda hızlanır ve yavaşlar.Trenbolon deca vb. anabolikler de tiroidleri baskılayabilen maddelerdir.Bir nevi vucudun kendini koruma amacıyla tipik davranışı sonucu bu oluyor.

Özellikle zayıflama yağ yakma amaçlı kullanılan pek çok termojenik etkili madde, bir yerden sonra tiroidlerin yavaşlaması sonucu etkisizleşmeye başlar ve kilo verme durur.Büyüme hormonu da, depo yağların karaciğerde işlenmesini sağlayarak enerji için kullanımını arttırır, bu durum belli bir seviyeden sonra vucudun kendini koruma maksadıyla t3 seviyelerini azalmasına neden olabilir.Doğal yollarla belli bir yağ oranının altına düşülememesi bu sebepledir.

T3 kullanımı bence de isabetli olur.Tabii ortalama 25 mcg günlük ihtiyaç doğrultusunda...Ayrıca büyüme hormonu alanların D3 vitaminlerini de muhakkak tamamlamaları ve belli bir seviyede tutmaları gelişim açısından çok önemli.Bununla ilgili yapılan çalışmalar da var...

Growht hormon kullanımı konusunda ara vermenin gerekli olduğunu düşünmüyorum.Fakat tarif ettiğiniz şekilde de kullanılması mümkündür.Altta yatan sebep tahminimce, insülin direncine neden olmasının önüne geçmek amaçlıdır...

Son olarak gh kullanım sırasında özellikle eklemlerde ve kemik dokuda olabilen büyüme, uyuşma ve karıncalanmalar takip edilmeli.Gerekiyorsa doz azaltılabilir veya arttırılabilir.

Başarılar.

  • 0

Hocam benim bir sorun daha olucak kafamı kurcalayan bir sonu 2021 yılı ocak şubat gibi 4 iu gh ile gha başlamak istiyorum

çevreden aldığım yarışmacılardan bilgiler doğrultusunda gh da doğru olanın 5 gün kullanmak 2 gün off vermek olduğu söyleniyor birde bununla bağlı olarak gh kimi insanda t3 baskılıyormuş siz böyle bir şey duydunuz okudunuz mu hiç gh ile birlikte belli bir süre sonra t3 almak lazım gelir mi ?

Ben en az 10 ay 12 yapmayı düşünüyorum sonra 6 ay off verip yine öyle devam etme gibi bir planım var düşünceleriniz nelerdir ?

  • 0
Sustanon, primo kürü daha mantıklı fakat, trenbolon gibi ağır bir steroidin etkilerinden uzaklaşmak için 3 hafta yetmez.Arada ki boşluğu 45 yapın ve sustanon dozunu 125-150 mg olarak sabitleyin.Arimidexi bırakın vucut kendini toparlasın dengeye gelsin bu dönemde...
  • 0
    • Tamamdır teşekkürler gelecek ay sonuna kadar cruize modunu açıyorum o zaman ondan sonra 2 aay susta primo sonra enanthat bolde yaparım.

tamam teşekkürler 10 gündür alıyorum arimidex haftaya gideyim tekrar test yaptırayım.

15-20 gün haftada 250 mg sustanon yapıp sonrasında 500 mg sustanon 400 mg primo yapayım mantıklı mı sonrasında enanthat boldenona dönerim.

  • 0

Merhaba;

Kür plani ve secilen anabolikler uygun görünmüyor.Bu sekilde birbiriyle uyumsuz ve arka arkaya karısık kürler zarar verir. Hic bir sey olmasa verimsiz olması kacınılmaz olur.

Arimidex üc günde bir yarim veya ceyrek tablet yeterlidir. Sizin deger hatali olabilir, eger arimidex dozu yeterli gelmiyorsa arttirilabilir.Fakat her gün almaya gerek yok bir gün arayla düsene kadar alinabilir. 

Progesteron östrojen düsünce düsecektir, bor baska sorun yoksa.

Prolaktin cok fazla düsmüs, cabaser kullaniyorsaniz birakmaniz gerekir.

  • 1