• 1
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

Metin abi merhaba daha önce only testo yapmıştım 16 hafta testislerde küçülme hissedip kür sonu hcg 1000 gün aşırı vurup 4 haftalık pct yapmıştım ve düzelmiştim.

Fakat 4 ay önce 1 ay boyunca 250 mg sustanon kullandım salona gıdemedıgımden ve pct gerek olmaz diye öylece bıraktım lanet libido 1.5 ay boyunca gelmedi kendine benımde elımde arimidex ile cabaser vardı haftada iki kez 0.5 mg arimidex ve 0.5 mg cabaser aldım kullandım bi fayda etmedi üzerinden 2.5 ay geçti temizim 2.5 aydır bugün libidom 0 hayali olarak ereksiyon imkansız pornoyla biraz belki ama oda ayağa kalkınca anında ereksiyonu kaybedıyorum uyarsamda koruyamıyorum bu ayakta ereksiyon kaybetme konusunda fikrin var mı ? Birde abi sol testisim sürekli olarak sızlıyor geceleri özellikle berbat hıssedıyorum ağrıda gırıyo sol testis sürekli olarak sızlamakta boyut olarak küçük mü emin değilim gözüme küçük gibi geliyor test yaptırma şansım yok abi bana tavsiye verirmisin aklımda hcg haftada 500-500 hcg deneyıp testis tepkisini ölçmek  ve libido durumuna bakmak istiyorum eğer tepki vermezse kalan hcgyi 2000-2000 vurup geçmek istiyorum testislerden şüpheleniyorum çünkü arimidexin hptayı her türlü uyarmış olması gerekiyor 

Metin abi 1500 hcg kas içi pazartesi vurdum ama testislerde bi tepki yok sızlama hat safhada halen yumuşak ve küçük 5 gün arayla vur demiştin ama ne yapayım bekliyimmi 5 gün olmasını elimde 2 adet daha 1500 hcg var tavsiyen nedir abi ?

  • 0

Iyi akşamlar.  Kusura bakmayın buraya yazmayı başarabildim ancak. 3 hafta önce sebepsiz yere testo cyiponat vuruldum bir kez. Sonrasında cinsel yan etki şüphelerim arttı.  Sizce önemli bir sorun olur mu? Kalıcı etki bırakır mı? Ya da bir çözümü olur mu? Cevaplarsanız minnettar olurum. Çıkmaza girdim. 

  • 0

Testis durumuna göre tabiki...Testislerin büyümesini ve sertleşmesini, ağrının kesilmesini gözlemlemelisin.1500 iü yerine 2000 iü de kullanabilirsin.Arada 5-6 gün bir süre olsun birbirine binmesin etkileri.Arimidex ve cabaserin pct anlamıyla etkisi yok.Hpta ne durumda bunu detaylı hormon testi yaptırmadan bilemeyiz.Ereksiyonun ayakta ve yatakta bir farkı olmaz, sebepleri çeşitli etkenlere bağlı olabilir.Testte hormonel bir sorun varsa, ilk etapta onu gidermeye çalışmalıyız.

  • 0

Abi cevap için çok sağol oluruna bırakmak işe yaramaz mı ? 2.5 ay önce 1 hafta  haftada 2 kez 0.5 arimidex ve cabaser denedim hpta ateşlemiş olamazmı  2.5 aydır hiç bişey kullanmıyorum gelci yarasa bu halde olmazdım herhalde yani benim korkum düzelirken tekrar bozmaktan korkuyorum değermi sence hcg denemeye ? birde abi 1500 iu vurduktan sonra testis durumuna göre mi yoksa libido durumuna göre mi 2. dozu vurucam bu 1. dozdan sonraki 5 günde neyi gözlemlemem gerekiyor bide kalan 2000 iu duracakmı ? Abi birde ayaktayken ereksiyonun kaybolması hormonlarla bağlantılıdır dimi fiziksel bişey olabilirmi ?

  • 0

Merhaba;

Öncelikle geçmiş olsun.

Test yaptırmanız iyi olurdu, sebebi görmüş olurduk.Şuan körün fili tarifi gibi olacak bir yerde yorumum.

Pct yapmanız icap ediyor bence.Sustanon güçlü bir mix ilaç ve pct gerektirir.30 gün sustanon kullanmışsınız ve hipofiz kapanmış muhtemelen.30 günde sustanonun vucuttan atılması, yaklaşık 60 gün testisler atrofi durumunda belki hipofiz bir miktar açılmış olsa da, testislerin yeterli uyarı almaması küçülme ve sızlama ağrıya neden olur...

Önerim hcg 1500 iü bir veya iki doz 5 gün arayla yapılması.Daha sonra yarım tablet klomen 20 gün kullanım olmalı.Hcg testislerin toparlanması için çok etkilidir.Bazı bünyelerde basit bir testo bile ağır etkiler yapabiliyor, ama önlemini almak mümkün.

Cabasere hiç gerek yok, arimidex de kür dışında gerekmez...

  • 1