3 Cevap
  • 0
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

name Punditsdkoslkdosdkoskdo

İbutamoren ve Oxandrolone (anavar)

Merhabalar foruma yeni üye oldum 20 yaşındayım 4 senelik tamamen doğal bir spor geçmişim var. Daha önce hiç anabolik madde (sarm ve clenbuterol dahil) kullanmadan sadece supplement ile sporuma devam ettim ama farkettim ki doğal gelişimim gerçekten yavaşlamaya başladı.
Ben de karaciğer ve hormonel sistemi baskılamayan ve ekstra kas kazandırıp bırakıldığında düşüş yaşatmayan doğal kazancı hızlandırıcı küçük bir kür yapmaya karar verdim.
günlük 30-40mg oxandrolone (anavar) ve 25 mg ibutamoren (mk-677) 4 hafta kullanmayı ve bu esnada arjinin kreatin gibi supplementlerde destekleyip 1 aylık kullanım sonucunda gerekirse küçük bir pct yapmayı (nolvadex veya clomen) düşünüyorum. Sonrasında ise 1 aylık günlük 40 mg clen ile define olup yoluma doğal devam etmeyi düşünüyorum.

Bilgili ve tecrübeli insanların bana yol göstermesini ve bunun sonucunun nasıl olacağını yorumlamasını isterim.
Teşekkürler

Önerilerim yorumda acık ve net, istediğini secebilirsin. Eger niyetin varsa, linklerden whatsap ikonundan iletisime gecebilirsin. Daha fazla yardımcı olacaktır.

  • 0

Merhaba;

Foruma hoş geldiniz.

Kullanmayı planladığınız oxandrolon bir anabolik steroiddir.Ve bir süre sonra, hipofizi baskılayıp testis hormon üretimini durdurur.

Vucudunuza şimdiye kadar steroid türevi almamakla doğru tercih yapmışsınız.Yaşınız itibariyle henüz daha erken ve gereksiz.Suplementler kas gelişiminden çok, motivasyon ve plasebo etkisine sahipler.Gıda olarak değerlendirilmeleri gerekir.

Size önerim steroid ve aynı mantıkla androjen reseptörlerine bağlanmayan sarm ve peptidleri kullanmanız yönünde olacaktır.Bunlar sizin kendi doğal üretiminiz olan hormonları güçlendiren ve üretimini arttıran özellikteler.Böylece kendi endojen sisteminizle gelişim hızınız artacaktır.

Mk 677, ghrp-6, ghrp-2, cjc-1295 ve ipamorelin büyüme hormonu salınımını arttırırlar.Büyüme hormonu salındığında karaciğerde igf 1 üretimi tetiklenir.Böylece protein sentezi ve hücre çoğalması sağlanır.Vucut onarım hızında artma, cilt ve eklemlerde canlılık, uyku kalitesinde gelişme gibi çok fazla olumlu etkileri vardır.

Gw 501516 yani cardarin, oxandrolon benzeri etkilere sahip ama steroid temelli olmayan bir maddedir.Kas yıkımını durdurur, yağ yakımını ve depo yağların çözünmesini sağlar.Bunun yanında enerji ve dayanıklılık artışı verir.Vucutta daha bir çok faydalı etkileri vardır.

Bu saydığım maddeleri 8-12 hafta olarak kullanmanızı öneririm.Daha kısa süre kullanımda beklenen etkiler yeterince hissedilmez.Ghrp (2-6-ipamorelin) ile cjc-1295 (dac veya no dac) beraber kullanıldığında büyüme hormonunu doğal olarak 4-5 ünite seviyelerine çıkarabilmektedir.Hazır büyüme hormonu kullanan sporcular kadar, fakat doğal üretim artışı elde edilebilir.

Bunlara ek olarak yeterli beslenmeyle veya protein-karbonhidrat desteğiyle maksimum doğal gelişim elde edilebilir.İşin iyi tarafı herhangi bir pct gereği olmamasında yatar.Aşağıda linklerdeki, ürünleri inceleyebilirsin...

https://www.peptidturkiye.com/urunler.php

https://sarmsturkiye.com/urunler.php

 

  • 1