2 Cevap
  • 0
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

name Punditsdkoslkdosdkoskdo

Steroidlerin psikolojik etkileri

Genelde steroidlerin vücut üzerindeki farmakoloijik etkilerinden bahsediyoruz ancak psikolojik etkileri pek konuşulmuyor.

İlk kullanmaya başladığım günden beri ruh halimi davranışlarımı hislerimi takip etmeye çalışıyorum. Değişen hormon dengeleri yüzünden gerçekten bugüne kadar yapmadığınız şeyleri yapabilir söylemediğiniz sözleri söyleyebilir hale gelebiliyorsunuz. Geçici karakter değişikliğine yol açabiliyor. Belki bu değişkenlik ileride kalıcı da olabilir. Bu durum steriodlerin aslında asla hafife alınmaması gereken bir boyutu.

Öfke sinir ani duygu durum değişiklikleri ani enerji patalamaları ya da ani yorgunluk hisleri bunlar en belirgin etkiler. Kişi kendisinde bunları gerçekten iyi tahlil edip kontrol edebilmeyi öğrenmeli.

Peki öğrenmek istediğim konu bu ilaçlar yıllardır kullanılıyor ve bazı kişiler bu ilaçları ara vermeksizin bir ömür kullanıyor. Bu insanlar ilaçların psikolojik etkilerinden korunmak için neler yapmış acaba? Çok merak ediyorum.

PCT ile kimyasal-biyolojik etkilerle savaşıyoruz ancak psikolojik etliker için neler yapılabilir. Bununla ilgili somut bir şeyler var mı? 

Iyi akşamlar.  Sağlıklı huzurlu yıllar dilerim.  Uygun olduğunuzda cevaplarsanız sevinirim. 3 hafta önce testo cyiponat vuruldum bir kez. Sonrasında yan etki şüphelerim arttı. Sizce bir iğne olumsuz bir cinsel yan etki gösterir mi? Önerebileceğiniz bir şey var mı? Çıkmazdayım. Tekrardan ıyi akşamlar. 

 

 

  • 0
    • Merhaba; Teşekkürler iyi dilekler için. Tek bir enjeksiyonla olabilecek en kötü şey doğal üretimin baskılanmasıdır.Etkisi geçtiğinde kendiliğinden eski seviyelerine döner.Extrem bir genetiğiniz yoksa sorun yaratmaz.Psikolojik etkenlerin ağırlığı sizi bu şekilde düşünmeye itiyor olabilir. İçiniz rahat etsin istiyorsanız hormon testi yaptırabilirsiniz.Sonuçları değerlendiririz.

Merhaba;

Psikolojik etkiler bagımlılık yapan seyin taa kendisi.Steroidlerin verdigi yüksek özgüven hırs ve cinsel güç iyilik hali oluşturuyor. 

Olumsuz tarafları, uzun süre kullanimlarda vucudun toleransinin artması sonucu çok fazla hissedilmez oluyorlar. Arti psikolojik acidan zorlandiklarinda antidepresan ve çesitli yasal olmayan uyuşturucu maddelerle kontrol edebilecekleri seviyeye cekiyorlar. Tabi bu dedigim ifbb pro sporcular icin gecerli.

Ben kendi adima trenbolon disinda zorlayici etkiler yasamiyorum. Birde adrenalini arttiran efedrin, ve bazi ilaclar sinir öfke yapiyor. Sönümlemeyi  antrenmanda atmaya calisarak yok ediyorum.

Sağliklı yıllar.

  • 1