3 Cevap

Askerliğim erkene alındı ..

Görüntüleme 251
  • 0
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

name Punditsdkoslkdosdkoskdo

Askerliğim erkene alındı ..

Selamlar. Testo e. / bolde / danabol küründeydim. Askerliğim 1 ay erkene alındı ilaclari bırakalı 11 gün oldu mecburen. 2 gündür nolvadex alıyorum 40mg sabah ve gece uyurken. 1 yıldır kürdeyim hemen hemen. 1 ay içinde hormonları bir miktar geri getirebilir miyim ? Kas kaybını takmiyorum kökleri bende ama askerde ay başı gelmiş karilar gibi duygusal Olmak istemiyorum. 9 gün, günde 500ui pregnyl alacağım yanına nolvadex/ çinko / kollajen / C vitamini / d vitamini. 1 ayda toparlama imkanım olabilir mi ?

Pct

Merhaba;

Yaptığınız kürdeki anabolikler uzun ester olmasından dolayı 24 günden önce vucuttan çıkmayacaktır.Dolayısıyla daha öncesinde pct ye başlamak istenen dönüşümü saplamaz.Son enjeksiyondan 24 gün sonra ilk üç gün 150 mg klomen 50 mg tamoksifen kullanın.Sonraki on gün 100 mg klomen 40 mg tamoksifen şeklinde devam edin.Daha sonraki 25 gün boyunca klomeni 25 mg, tamoksifeni de 10 mg olarak sürdürün.Yan etkiler saç dökülmesi ve iç sıkıntısı vb. olabilir.Askere bu iki ilacı götürme durumunuz olursa yanınıza alın.Yoksa da çarşı iznine çıktığınızda eczaneden alabilirsiniz.

Pct öncesinde 3 seferde 1500 iü pregnyl enjeksiyonu testisleri canlandırmak ve geliştirmek için önerilir.

İsteseniz de bir senelik kürden sonra bir ayda normale dönemezsiniz, bu çok zor.Pct de cardarin ve mümkün olursa efedrin kullanabilirsiniz.

Askerlik ortamındayken alışma ve uyum sağlama sürecinde sakin olmak iyidir.Sinirli, duygusal inişli çıkışlı bir mood alışmayı güçleştirebilir.

Kalsiyum+magnezyum+çinko sakinlik ve uyku için iyidir...D3 (4000 iü) ve B12 (1000 mcg) hastalanmamak için elzemdir

  • 1

Hocam acele ise seytan karisir dikkat :) Buarada ben hoca degilim rookie yim sadece yorum yaptim.Iyi seneler.Hayirli teskereler simdiden.Allaha emanet.

  • 1

Bu arada bu sporu plaj icin değil ileride kariyer yapmak icin yapıyorum. Neden 1 yıldır kür yaptın diye bir şey sormazsanız sevinirim cevabını aradığım konu farklı. Şimdiden teşekkürler

  • 0