1 Cevap

Anapolon Nedir? Ne değildir?

Görüntüleme 75
  • 1
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

name Punditsdkoslkdosdkoskdo

Anapolon Nedir? Ne değildir?

Saygıdeğer hocalarım ve arkadaşlarım. Anapolon hakkında birçok açıklama var ve çok fazla dedikodusu dönen bir ilaç. Çok güçlü bir ilaç olduğu ve toksit etkisinin yüksek olduğu biliniyor. Diğer oral ilaçlara nazaran, nispeden daha az süre kullanılması gerektiği de biliniyor. Fakat çalışma mantığı ve kullanım amacı noktasında bilgi kirliliği olduğunu fark ettim. Buradaki hocalarımın bilgisine ve tecrübesine güvendiğim için ne derlerse onu kabul göreceğim.

Sorularım şunlardır:

1- Anapolon su tutan bir ilaçtır. Birçok yerde 'sadece su tuttuğu' söyleniyor ve kullanmayı bırakınca hiç bir kazanç olmadığını ve aldığın sulu kilonun hepsinin gittiği söyleniyor bunun gerçekliği nedir?

2- Yüksek pump, hızlı kilo alma, güç artışı gibi çok cezbedici yönleri olmasına rağmen çok ağır bir ilaç olduğu söyleniyor.İlk kürlerde kullanılabilir mi?

3- En iyi kombinasyon nasıl olur? Trenbolon ile çok iyi kombine olduğu söyleniyor fakat yine yan etki konusunda endişeler var.Kullanıldığı taktirde verim açısından favori kombinasyonunuz ne şekilde olur?

4-Gücünü büyük ölçüde östrojenden alan ve su tutma özelliği sayesinde kilo artışı ve güç sağlayan bir steroid olduğu düşünülürse, deca gibi ilaçlarla kullanıldığı zaman(özellikle ilk kürde) aşırı su tutması sebebiyle kür sonu çöküşün fazla olması gibi veya jinekomasti riskinin artması gibi etkilere rağmen bu ilacı neden tercih edelim?

5-Kürümüzde yan etkilerden korunmak amacı ile anti östrojen kullanıldığında gücünü tamamen östrojenden alan bu ilacın verimliliğini de yok etmiş ve boşa çıkarmış olmaz mıyız?

6-Değer mi? Dianabol,Turinabol gibi tolere edilebilir yan etkisi olan buna paralel bir verim sağlayan alternatiflere rağmen bilhassa anapolon kullanmak için iyi bir nedenimiz var mı?

Teşekkür ediyorum.Saygılar..

Merhaba; sırasıyla hızlı ve net cevaplar vereceğim bilgi edinmeniz adına her maddenin uzun açıklamaları'da var zira onlar satırlara sığmayabilir.

  1. Kikc start ürünüdür kür'de su tutumu ve güç mekanizmanızı üst seviyeye çekme maksadı ile kullanılır only anapolon kendi ayağınıza kurşun sıkmaktan başka bir şey olmaz ama diğer steroid grupları ile kür başlangıcında mucizeler yaratabilir. Only anapolonidianabol,turinabol kullanılırsa sporcu balon gibi 2 haftada şişer ilacı bırakınca idrar yolu ile eskiye dönmesi 2 ila 6 maks 10 gün içinde gerçekleşir.
  2. 1940,1960 yıllarında Almanya'da kanser hastaları için kullanılan bir üründü. Oksit özelliği dianabol veya küçük kardeşi olan turinabol'den fazladır. İlk kür'de de son kür'de de kullanılabilir. Ben 7 yıldır her kürüme eklerim.
  3. Anapolon ilaç seçmez her ürünle sonuç verir.
  4. Neden tercih edelim? Bir kere denersen neden tercih etmen gerektiğini sonsuza kadar idrak edebilirsin muhtemelen.
  5. Ben hiçb bir kürümde son 7 yıldır arimidex,klomen vb ürün kullandığımı bilmem ticari listemdeki kimseyede jin. belirtisi olmadığı sürece kullandırmıyorum. e2 yüksek oranlarda jinekomasti tehlikesi içerdiği gibi kas inşasında da vücudumuzda önemli role sahip.
  6. Ben ticari düşünürüm biraz ve listeme o yönde direktif veririm misal bu ürünleri 5 maks 6 hafta kullanabilirsiniz dianabol alsanız günde 30 mg'den 2 kutu ürün bitirmeniz lazım kendi listemden bakacak olursak 170 tl x 2 = 340 tl Hem daha güçsüz hem daha pahalı. Anapolon ise 1 kutu yeterli oluyor 50 mg ve 250 tl .. Hem 90 tl kardasın hemde çok daha güçlü bir ürünle çalışıyorsun. Bir video vardı viral olan çok eskilerden; '' AKIL BEDAVA '' diyordu adam.. O misal..

Not : Bülbül güle karga çölüğe götürür doğru bir rehber ile mct ve pct konusunda eksiğiniz olmazsa korkmanız gereken hiç bir ilaç yoktur.

Keyifli Forumlar.

  • 0