1 Cevap

Enjeksiyon Hakkında

Görüntüleme 85
  • 0
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

name Punditsdkoslkdosdkoskdo

Enjeksiyon Hakkında

Merhabalar herkese. Steroid enjeksiyonu yaparken farklı ilaçlar kullanılıyorsa aynı enjektöre çekerek yapmak mı, yoksa farklı enjektörler kullanmak mı efektif olur? Örneğin Testesteron ve Deca yı aynı enjektöre çekip uygulamak veya enjektöre sadece tek tip ilacı çekmek gibi. Aynı enjektöre çekilebiliyor ise hem enjeksiyon sıklığı hemde dozajlama için rahatlık olur diye düşünüyorum. Tek sferde ideal ml nedir? Sizin fikirleriniz nasıldır?

2. sorum enjektöre çekilmiş bir ilacı enjektörde muhafaza edebilir miyiz? Örneğin enjektöre çektikten sonra bekletip 4-5 gün sonra kullanabilir miyiz? Trt uygulamak istediğimizde 1 ampülün yarısını zerk edeceğiz ve kalan yarısını bu şekilde ziyan etmeden kullanabilir miyiz? Veya herhangi bir doz ayarlamasında artan ilacı muhafaza edebilir miyiz? 

Son sorum ise enjeksiyon sıklığı uzun ester ilaçlarda haftada 1 kez mi yoksa 2 ye bölünerek mi alınırsa daha efektif olur? Dalgalanmayı önlemesi açısından 2 enjeksiyon öneriliyor bende daha efektif olacağını düşünüyorum fakat etki açısından büyük ölçüde bir fark olacağını düşünmüyorum. Haftada 1 olması da kullanım kolaylığı açısından iyi bir fikir. Sizlerin fikirlerini almak istedim.Teşekkür ederim.

Merhaba;
 

  1. Yağlı gurpların tamamını vurabilirsiniz aynı enjektörde. ( su bazlı olanları ekleyemessiniz winstrol,efedrin vb gibi )
  2. Edebilirsiniz oda sıcaklığında 25 dereceye kadar. ( yeni nejeksiyonda sadece iğne ucunu değiştirmeniz yeterli olur )
  3. Ne kadar bölünürse o kadar iyi aslında ama esterine bağlı 5 gün yarılanma süresi varsa bir ürünün pazartesi,cuma şeklinde yapılabilir.
  • 0