• 0
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

name Punditsdkoslkdosdkoskdo

Formu Korumak İçin Yapılması Gerekenler(Steroid)

Merhabalar. Güçlü ilaçlarla iyi bir periyodun sonucunda güzel bir form tutabiliriz fakat ilacı bırakınca çöküş kaçınılmaz olacaktır. Bu çöküşün önüne geçmek ve vücudu katabolik duruma sokmamak için şöyle bir programlama düşündüm. Profesyonelerin de böyle yaptığını düşünüyorum.

Örneğin 6 7 aylık bir yükleme kürü yapıldı ve güçlü ilaçlar kullanılarak yüksek verim alındı. Mütakiben pct yapılıp 3 ay kadar vücut dinlendirildi. Ardından dediğim gibi hem vücudu katabolik duruma sokmamak, protein sentezini arttırmak için, hem de yan etki açısından ve uzun haftalar kullanılabilmesinden ötürü Boldenon kullanmak bana mantıklı geliyor. Bu süreçte 20 25 haftaya varan boldenon kullanımı hem oluşturulan formu koruyacak aynı zamanda vücudu dinlendirip gelecek yükleme kürüne güzel bir altyapı hazırlayacaktır. Böylece sert düşüşler olmadan, vücudu formda tutmuş oluruz.

Kür içinde yüksek anabolik durumdayken yapılan antreman ve beslenmeyi vücut tolere edebiliyor. Fakat ilaç alımı durunca yapılan antreman ve beslenmede değişiklik olması gerektiğini düşünüyorum zira ne olursa olsun vücudun sentezleyemedikten sonra 1 kg et yemenin pek bir manası yok. Steroidlerin yaptığı da zaten bu sentezi arttırmak. Dolayısyla kürde değilken beslenmenin naturel ayara dönmesi gerektiğini yani nispeten normal öğünlere ve kalorilere dönülmesini düşünüyorum. Antreman noktası ise bence en önemlisi. Çünkü steroidin verdiği güç, özgüven ve eklem koruması ile yapılan antremanlar, kür sonrasında da devam ederse sakatlık kaçınılmaz olur diye düşünüyorum. Kür bitiminde antremanları ve beslenmeyi naturel ayara çekmenin mantıklı olduğu fikrindeyim. Sizin formu koruyabilmek için beslenme ve antreman fikirleriniz nelerdir?

Teşekkür ederim.

Merhaba aslında bu sorunun yeri peptidturkiye.com/forum soru'dan ziyade konu olacak bir içerik bu başlı başına.Peptid Türkiye'de forumda konu açarak sorarsanız devamlılığı olur alacağınız cevapların. Steroid Türkiye daha çok sor geç platformu.

  • 0