1 Cevap
  • 1
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

name Punditsdkoslkdosdkoskdo

Yarışma hazırlığı kür süreci.

Sorum şu şekilde, 

Yarışmaya hazırlanıyorum ve kür hikayem şu şekilde. 6 ay salonların kapalı olması karantina dolayısı ile biraz da boşvermişlik disiplinden tamamen kopma ile iğrenç beslenip formumu kaybedip yağlandım. Başlangıçta 4 ay spor yaptım biraz toparladım ama yağ oranımdan çok rahatsız olduğum için testo p + oxan kürü girdim. Şuan 6. Hafta dayım bu Kürün. Kür planlaması şöyle idi. 

19 Ekim başlangıç

10 hafta testo p 250 mg 

7 hafta oxan 

Günde 2 tab proviron 10 hafta. 

Bu Kürün hemen ardından karaciğer kontrolü yapıp testo e + bolde +tbol kürü gireceğim.

Testo E 12 hafta 4 hafta 300 mg 8 hafta 600 mg şeklinde.

Bolde 12 hafta 4 hafta 300mg 8 hafta 600 mg 

Tbol 7 hafta günlük 50 mg 

Sorum şu aşamada olacak. Kür sonu mart daki yarışmayı kaçırıyorum ve define olmak için zamana kalmıyor, diğer yarışma ise eylülde bu bulkdan sonra pct yapıp Eylüle doğru definasyon kürü mü gireyim? Veya bulk kürünün Sonunda düşük doz testo p devam edip yarışmaya 3 ay kala definasyon kürü girip yarışma sonrası da güzel bir pct ve dinlenme mi yapsam.? Bu arada ölçülerim iyi fakat eksik bölgelerim den dolayı bulk istiyorum. Yani izlemem gereken yolu bilen varsa beni aydınlatacak yazılarınıza çok ihtiyacım var. Belki de sayenizde bir tr champ çıkacak. Bu arada son 4 ay kala E. E ile çalışmayı düşünüyorum. elbette doğrusu hemen bir antrenör ile çalışmak ama ona şuan bütçe ayıramıyorum. 

Merhaba;

Pandemi yasakları döneminde bir çok kişi beslenmesini ve antrenman planını düzenleyemediği için yağlandı.Kalori harcaması yeterli düzeyde olmadığından vucut stoklamaya çalışıyor.

Definasyon amaçlı yaptığın kür biraz yavan gibi testo dozu 300-350 mg civarı olmalı.Oxandralon da 40-50 mg dozunda kullanılmalı.Bunların yanında metabolizma hızını arttırmak için termojenik ürünler veya sr 9009, mk 677 gibi sarmslar eklenebilir.

Bulk kürü için planladığın steroidler boldenondan dolayı 15-16 olmalı.Artan bir kullanımdan çok boldenonu ve testosteron enantatı 500 mg da sabit tutarak devam edebilirsin.Sustanon da tercih edilebilir verim açısından.Fakat boldenonun genelde östrojeni aşağıya çekmesinden dolayı deca gibi bir hacimsel gelişim olmayacaktır.Temiz ve yavaş, daha fazla kalıcı kilo artışı elde edilir.Östrojen için bir çok taktik var şuan öneride bulunmuyorum.

Anlattığın plan doğrultusunda bulk kürün nisanda bitiyor ve yarışma eylülde.Dolayısıyla arada 4-5 ay var.Bu sürede hem pct hemde kür yetişmez, o nedenle küre başlayana kadar haftalık 250 mg testoyla ve yanında kas kütleni korumak ve yağlanmadan uzak tutmak için cardarin ve ostarin ikilisini tavsiye ederim.Kürüne başlayacağın zaman direkt kür dozlarına geçiş yapabilirsin.Ara dönemde düşük testoyla devam etmek reseptörlerin duyarlılığı için de daha iyi olacaktır...

Beslenme, antrenman ve motivasyon açısından iyi bir antrenörle çalışmak, her zaman olumlu sonuçlar verecektir.

Başarılar...

 

  • 1