• 3
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

Selam, benim sorum şu şekilde ;

Şuan

haftalık 250 mg testo p 10 hafta 

Günlük 50 mg oxan 7 hafta 

Günlük 2 tab proviron 10 hafta 

Kullanıyorum. Kür sonuna yaklaştım bu hafta 7. Haftası, hemen ardından Boldenon + testo e + tbol den oluşan bir bulk kürü girmek istiyorum bolde olduğu için 16 hafta sürecek. Bu benim hayatımda da 2. Kürüm olacak. Ara vermeden girmek sistemi çok mu baskılar ve ciddi sonuçlarla karşılaştırmıyım? Ara verilmesi gerekiyor ise ne kadar boşluk olmalı. 

 

8-9 ay boyunca kontrollü ve dikkatli bir şekilde kür yapıp 3-4 ay dinlenmek yapacağın en mantıklı ve diğer varyasyonlara göre vücudun için en AZ zararlı olacak hamle olacaktır, bu yüzden Loving hocam çok güzel bir dille zaten açıklamış.

Ben sadece testosteron kullanan biriyim yani 6 yıllık anabolik kullancısıyım ama son 3 yıldır sadece Testoya geçtim yıllık planlamam ise şu şekilde; İlk 3 ay Haftalık 750mg Testosteron sonraki 3 ay boyunca Haftalık 250mg Testosteron, sonraki 3 ay ise tekrar Haftalık 750mg Testosteron(Son 3 haftasında azaltarak bırakıyorum) ve sonraki 3 ay ise sağlam bir PCT.

 

  • 0

İlk kürde vucudunun verdiği tepkileri az çok anlamışsındır.İkinci kürde bir adım daha yukarıya taşıyacak şekilde planlama yapman gerektiğinin farkındasındır.Ben ilk zamanlar senede 3 kür yapıyordum ve her seferinde yarım yamalak pct yaparak tabiri caizse motora fren-gaz karışımı bir baskı uyguluyordum, farkında olmadan.Sebebi tamamen bilgi eksikliği ve işi bilen kimsenin paylaşım yapmamasıydı.Yıllar geçtikçe şunu anladım, kür süreci uzun veya kısa farketmeksizin tamamen bitmeden pct yapılması mantıklı değil ve kazanılanı götüren bir şey.En güzeli kürünü tam anlamıyla bitirdikten sonra pct yi yapmak ve dinlenmek olmalı.

Kürün bittikten sonra pct süresini biraz daha uzatırsın başka bir sorun teşkil etmez...Kolay gelsin.

  • 1

Selamlar; Dünya'da ara verme klişesi sadece ülkemiz'de var :) Kür dediğimiz olaylar elinize ilk defa da dumbell alsanız uzun kürlerden oluşmalıdır çünkü vücut genetiğimiz'de aldığınız hormonların çoğu yok deca,anapolon,clen,masteron vb... hormonlar var mı yaradılışımız da ? testo. var igf var gibi onlarda çok düşük miktarlar da haliyle kısa kürler olunca vücut tam şaha kalkıyor sporcu kürü bitiriyor bunun neresinde mantık var? Sonra şehir efsaneleri başlıyor bırakınca sarkıyormuş, bırakınca hepsi kaynoluyormuş gibi :) O yüzden PCT yılda 2,3 kere yapılmaz 1 kere yapılır yolunuza devam edersiniz.. Ha şöyle bir durumda var 10 kerede PCT yapabilirsiniz ama vücut ilaçlara anabolik gruplara tölerans gösterdiği gibi PCT ürünlerinede tölerans gösteriyor ve her defasında daha fazla ilaç ile uyarılıyor vücudunuzdaki bazı hormonlar misal birince minik kürünüzde 5000 iu pregnly aldınız 10. kür deneyiminizde bu rakam 15bin iu olacak vb gibi (örnek sadece) o yüzde vücuda dur kalk yaptırmanın çok anlamı yok benim önerilerim bu yönde en azından ara vermeden direk diğer kürünüze geçebilir finalde güzel bir PCT sonrası dinlendirirsiniz vücudu ve yolunuza devam edersiniz.

Başarılar.

  • 0