2 Cevap

Ön yükleme

Görüntüleme 259
  • 0
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

name Punditsdkoslkdosdkoskdo

Ön yükleme

Merhaba hocalarım boldenon test enantat gibi uzun ester ilaçları ön yükleme yaparak daha erken açılmasını sağlayabilir miyiz ? Eğer bu şekilde ilaçları erkenden açma imkanımız varsa  6-8 haftalık kısa kürler daha avantajlı olabilir mi klasik sisteme göre avantajları ve dezavantajları nelerdir ? Teşekkürler

Uzun dönemli kürlerimde ilk hafta Testo Enantatla Propionatı beraber alıyorum. Propionatı her gün, Enantatı ise haftalık (eğer doz yüksekse bunu da hafta içine pay etmek lazım) alıyorum. Bende bir hafta yeterli oluyor sonra Propionatı kesiyorum.

Anabolizan olarak boldede ilk hafta normal dozun üç katı yükleme yapılıyor bunu çok yerde okudum ama kendim denemedim hiç. Testoyu hızlı almak ilk hafta yeterli bence. Gerçi bulk kürlerim 16 haftadan aşağı olmuyor o yüzden anabolizanda acele etmek istemiyorum. Sisteme birden yüklenmek doğru değil.

Bir diğer yandan kısa kür yapınca vücuda az zarar veririm düşüncesi var ki buna kesinlikle katılmıyorum. Uygun dozlarda iyi ilaç seçimi iyi beslenme iyi idman yapılırsa uzun vadede hem çok yüksek kazanç elde ediliyor hem de pct dönemleri çok daha rahat geçiyor.

Kendimden örnek vereyim: 2019-2020 yılları arasında tam 116 hafta  aralıksız çeşitli kürler yaptım. Verdiğim aralar köprü dediğimiz 2 haftayı geçmeyen only testo idi. Bütün bu 116 haftalık sürecin sonunda PCT im sadece ve sadece iki hafta sürdü ve kan değerlerim testom lh fsh hepsi normale döndü. HCG bile bir kere yaptım o da yarım ampül 750 iü idi. Ama bütün bunları işi bilen bir antrenör eşliğinde sürekli kan değerlerine bakarak yaptım. Bilinçli yapılmadığı sürece 4 haftalık bir kürden bile yumurtalıklarını sağ çıkaramayabilirsin. Kürden daha uzun PCT geçirmen kaçınılmaz olur.  

  • 0

Merhaba;

Uzun ester steroidlerin, içeriğindeki yağ asiti zincirinin çözülmesi ve kana salınması için belli bir süre geçmesi gerekmektedir.Bu süreye kısaca, steroidlerin açılma çalışma ve belirgin olarak hissedilme dönemi diyoruz.Uzun esterli steroidlerin avantajı, kanda daha fazla stabil seviyelerde kalmaları ve sık enjeksiyon gereği olmamasıdır.Steroidin bir an önce çalışmasını istiyorsak, kısa esterli anabolikleri kullanmamız gerekiyor.Fakat onun da handikapı günlük veya gün aşırı enjeksiyon yapılması gerekliliğidir.

Bazıları ilk haftalardaki bu süreyi beklememek ve testonun etkisini hemen hissetmek için testo mix yada kısa ve uzun esterin beraberliğinde bir enjeksiyon uygulaması yapabiliyor.Fakat bu şekilde kandaki salınan testo miktarı hesaplanandan fazla ve dalgalı olmaktadır...

Sağlıklı ve spor dolu günler.

  • 1