4 Cevap
  • 0
Oylar
name

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: userid

Filename: views/question.php

Line Number: 192

Backtrace:

File: /home/steroid1/public_html/application/views/question.php
Line: 192
Function: _error_handler

File: /home/steroid1/public_html/application/controllers/Questions.php
Line: 416
Function: view

File: /home/steroid1/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

name Punditsdkoslkdosdkoskdo

Sezonun ilk kürü ve detaylı inceleme

Primobolan 250mg iki günde bir

Testo E 250mg iki günde bir

Bolde 200mg üç günde bir

Deca 100mg iki günde bir

Ayrıca sadece ilk hafta yukarıdakilere ilave vücudu çabuk yükseltebilmek için

Dianabol 30mg iki günde bir sadece ilk hafta

Testo P 100mg her gün sadece ilk hafta

Kürü şimdilik 12 hafta düşünüyorum duruma göre belki iki hafta daha uzatabilirim.

Bu kürün arkasından 8 haftalık bir definasyon kürü gelecek muhtemelen Tren A temalı ancak agresif olmayacak. İki hafta dinlendirmeden sonra masteron testo p ile yaz dönemini geçireceğim. Planıma göre 4 ekimde PCT ye giriyorum.

Sürekli olarak igf ve mgf ile GH kullanımı olabilir bunları henüz kesinleştirmedim gelişime göre düşüneceğim. Nerede daha verimli olur fikir alabilirim?

Bulk kürüne arada 4 hafta insülin ekleyeceğim tecrübem var daha önce yaptım.

Geçen eylül ayında PCT yaptım ve şu an bütün değerlerim normal üç aydır dinleniyorum ve bu süre zarfında beslenmem temiz ve haftada en az dört idman yapıyorum.

Sizden ricam genel olarak durumu değerlendirmeniz ve aromatizler konusunda yardımcı olmanız. Kürle beraber PCT konusunda eksiğim var desteğe ihtiyacım var. Bu arada yaşım 45 ve iki yıldır sağlam kürler yapıyorum. Yaklaşık 10kg temiz kaliteli kas kazanımım var. Boy 1.85, şu anda off ilaçsız 91kg. En son ilaçlı bulk 98kg define ise 92kg lar gördüm. Temiz büyümeye devam ettiğim için tam define yapmadım o yüzden fark o kadar açık değil.
 

Özellikle hocamız Metin beyin de düşüncelerini merak ediyorum.

Hayırlısıyla güzel bir sezon yaşamak istiyorum.

selamlar

 

Kür gecmisi olan insanlara söylemeye gerek yok. Testis fonksiyonlarini uzun süre durdurmak üreme ve sperm varlığı icin sorun olusturabilir. Arada da olsa hcg enjeksiyonu yapmak faydalidir.

  • 0

Anabolizanla testosteron arasında bir oran yok, bu kişilerin tercihine göre değişebilir.

Steroid dozajının çok önemi vardır; onun dışında kiloya, vucut yağ-kas oranına ve metabolizmaya göre, hepsinden öte alınan verim izlenerek değiştirilen kriterler vardır...

Önerdiğim kürde normalde ilaç kullanımı gerekmez, ama gerekirse arimidexle östrojen kontrolü sağlanır. Kür içinde bazı değerler aşırıya gidebilir bunun için östrojene, prolaktine bakılır.

Bloke edecek bir durum yok, önerdiğim planda.Sizin yazdığınız anabolikleri ve diğer ilaçları, olabilecek şekilde düzenledim.

Kürler sabit değildir, çünkü kişilerin vucutları farklıdır ve farklı tepkiler verirler.O nedenle kür içinde dozları arttırıp azaltmak, veya yardımcı unsurları değiştirmek her zaman mümkündür.

  • 0
    • Hocam uzun kür ve deca nedeniyle kür içinde pregnyl ihtiyacı olur mu?

Öncelikle merhaba;

Bu kür planını ben uygulamazdım.Uyumsuzluklar ve zıtlakların bir arada olduğu ve gelişime değil, vucudu zorlamaya, maddi kayıplara neden olabilecek yapıda olması, etken benim için.

Geçmişte hangi kürleri yaptınız ve yine bu şekildemiydi bilmiyorum, ama bence sade ve en verimli sonuçlara yol açacak planlama yapmak daha doğru olur.

Bence 1-24 hafta boldenon 600mg + testosteron 500-750 mg, 1-7 hafta 200 mg deca, 8-24 hafta gh günlük 4-5 iü, 1-7 hafta insülin (uygun dozda) bulk yapman daha iyi sonuçlar yaratır.Bittiğinde 4 hafta ara ver bu sürede haftalık 150 mg testo kullan, diğer herşeyi kes...

Definasyonda 1-10 hafta testo prop 350 mg + 1-6 hafta oxandrolon 50 mg (günlük), 1-10 hafta sr-9009 sarm şeklinde kullanım öneririm...

Uzun ester steroidleri haftada bir enjeksiyon yapman antrenman ve ağrı ödem noktasında daha yararlı olur.Sık enjeksiyonun uzun esterlerde çok bir anlamı yok...

Gh yerine 8 hafta igf 1, 8 hafta mgf şeklinde uygulamayı da düşünebilirsin, sana kalmış.Trenbolon, ve danabol gibi saçmalıklara girme.Olabildiğince temiz ve kaliteli git...Pct konusu için şu an çok erken.

Ürün tedariğinde : https://sarmsturkiye.com/index.php https://peptidturkiye.com adreslerinden whatsap ikonu yoluyla fiyat bilgisi alabilirsin.Çakma boş ve yalan dolan ürünlerden kaçmanı tavsiye ederim.

Bol şans...

  • 0
    • Merhaba hocam yazdıklarınıza göre programımı yeniden düzenliyorum. Bir bilgi duydum teyit amaçlı soruyorum, anabolizanla testo arasında kiloya bağlı olarak bir oran söz konusu. Örneğin 90kg biri için 1.6 oranına göre eğer 600mg anabolizan alınıyorsa 1000mg da testo alınması gerekiyormuş. Kilo arttıkça bu oran büyüyor kilo azaldıkça oran küçülüyor. Böyle bir şey var mı? Bu kürde herhangi bir aromatize ilaç kullanmalı mıyım? Ara tahlillerde neye dikkat etmeliyim? Zaten LH FSH direkt düşecektir başka takip etmem gereken değer nedir ya da tamamını kısaca özetleyebilir misiniz? Kürün korunma yönünü ve ilaçları bloke edecek durumları elden bırakmak istemiyorum. Bir kaç marka denedim ama Türkiye'de henüz çalışan bir sarmsa denk gelmedim, tavsiyenizi mutlaka deneyeceğim. Değerli yardımınız için çok teşekkür ederim hocam.

Hesapta hata olmuş yeniden düzenledim.

Primobolan 50mg iki günde bir

Testo E 250mg iki günde bir

Bolde 100mg iki günde bir

Deca 50mg iki günde bir

  • 0